Database • Lebbeekse artiesten, muzikanten & DJ's

Zoek én vind een muzikant of artiest vanop Lebbeekse bodem

Bands

NaamContactGenreFacebook / Website
2b-waninfo@brouillard.be Pop & rockFacebook
3 Cool Catsjovervliet@scarlet.be Jazz 
Azzarolinardvandenbossche@hotmail.com   
Sundahlsten_sundahl@hotmail.com Eenvoud en gevoel, ergens tussen Chris Whitley, Tom Waits en een vroege Nick Cave.

Facebook

Website

Blue Tone Lyppsbluetonelypps@gmail.com Pop- en rockcoversFacebook
Cavaranlieven.tronckoe@outlook.com Instrumentale rockFacebook
Chocolate Moosejo.burssens@gmail.com Blues, rock, reggae, pop 
Coldsoredavidmalfliet@hotmail.com   
Crystal Tapecrystaltapeband@gmail.com Oude rock & bluesFacebook
Deaf Catdeafcatband@gmail.com Punk, grunge & garagerockFacebook
Dustyhannedeknop@hotmail.com Rock- en popcoversFacebook
Evergreen Liveevergreenlive@telenet.be Duo, evergreens jaren 50, 60 en 70Facebook
Falup Tsarfaluptsarband@gmail.com FolkrockFacebook
Mek'dr'drmekdrdr@gmail.com FolkrockFacebook
Fever 3heidi_cornelis@yahoo.com Duo, coverband 
Gravityinfo@gravitycoverband.be RockFacebook
Hiddengorikbogaerts@hotmail.com   
Twiddly Bitsgorikbogaerts@hotmail.com Soul, folk, rock & bluesFacebook
Lili en routevermeiren.lien@gmail.com Folk & bluegrassFacebook
Liza Janeinekesegers@hotmail.com   
Mac & the Balmo's IIIheuvinck.campenhout@gmail.com Outlaw country muziekbandFacebook
The Good Times Bandalfons.cooreman2@telenet.be Covers jaren 50, 60 en 70 
Miscommunicationruben.desaeger@telenet.be   
Mufflermario.rottiers@ab-inbev.com Rock & rollFacebook
Proud Larymtemmerm@gmail.com Covers van vroeger en nuFacebook
Prozakdekreunerstribute@hotmail.com Tribute De Kreuners

Facebook

Website

Pyromaan / Pyro Empirepyromaanmusic@hotmail.com Akoestisch, elektrisch, Nederlandstalig

Facebook

Stülzseppevanhove@gmail.com Stevigere rockcovers

Website

The dancing dudesmarc.handekyn@gmail.com Folk 
The Fabulous Rythm Triobavo_beeckman@hotmail.com Dj, saxofoon en percussie

Facebook

The Father, the Son and the Holy Simonfshs@telenet.be Rock

Facebook

The Gateinfo@thegate.be Eigen nummers, stijl R.E.M.

Facebook

Website

The Karma Collectiveinfo@pigparaderecords.com Akoestische folk

Facebook

The Mighty Campfire Punksheyvaert.geert@telenet.be Folk en rock

Facebook

Wallboxwallbox.band@hotmail.com Covers

Facebook

Zjeffenekikmarc.handekyn@gmail.com Chanson en luisterlied 
Zuperkingzuperkingofficial@gmail.com Rock & punk

Facebook

Tres Hombres No Trumpetsgert.moerenhout@telenet.be Blues & rockabilly

Facebook

Kunoskunosband@gmail.com Indie, singer songwriter, akoestisch

Facebook

Website

't Vertiersegers.andre@gmail.com Lebbeekse singalongband 
Mary and the Maniacsmarijke.vannimmen@gmail.com Party Rock Music!Website

Solo

NaamContactGenreFacebook / Website
L.I.N.A.R.Dlinardvandenbossche@hotmail.com Songwriter, IndiestyleFacebook
Mayke Vanesinfo@maykevanes.be NederlandstaligFacebook
Loeloe's Beezgoedelevanlaere@gmail.com Covers met zang en basWebsite
Marijke Van Nimmenmarijke.vannimmen@gmail.com Live muziek op maat gekozen of uit het repertoire van MarijkeWebsite
Debby D

info.debbyd@gmail.com

0476/31 38 34

Covers Nederlands en Engels, eigen nummers

Facebook

Website

Gerald in The Groove

geertdestr@msn.com

0473/83 38 48

Opnemen en mixen van keyboard en synthesizers. Altijd op zoek naar zangers of zangeressen om samen te werken!

Website

DJ

NaamContactGenreFacebook / Website
Bavo & Christian Double Ubavo_beeckman@hotmail.com   
Bifibrentcallaert@hotmail.be Allround, commercial, classicsFacebook
Frank Hooglandfrankie.uyttersprot@pandora.be Allround, commercial, classicsFacebook
Jackydj.jacky@hotmail.com Allround, commercial, classicsFacebook
Kevin Verhofstadt0485/04 41 36  
Mister Stevenstebu6@belgacom.net Allround, commercial, classics 
Sakkesander_verhulst@outlook.com Allround, commercial, classics 
Sebaseppedebatselier@hotmail.com  Facebook
Berten Tirezbertentirez@hotmail.com   
Shakeypascal.meltens@gmail.com Allround, commercial, classics 
JOKAj.kapers@outlook.com House, tech house, retro & classics

Facebook

Website

The Knightbookings@rythmoftheknight.com  

Facebook

Website

Carte Blanchemathanvandriessche@gmail.comAllround (commercial, classics, techno, house, rap, ...)

Facebook

Website